Туристична страховка

страховка

Туристична страховка

Медична страховка КНЯЖА за кордон

Медична страховка входить до переліку необхідних речей, які потрібно взяти із собою в подорож за кордон – це убезпечить Вас від непередбачуваних витрат.

Страхова компанія КНЯЖА акредитована в посольствах, а також консульствах усіх країн світу.

Мінімальне покриття, яке може бути в медична страховка КНЯЖА за кордон – 30 тисяч євро.

Туристична страховка КНЯЖА за кордон України можна купити впродовж лічених хвилин, відправивши свої документи нам. Які переваги дає наявність медичної страховки?

 • Вона обов’язкова, тому просто необхідно її мати при собі.
 • Медична страховка КНЯЖА  покриває будь-який нещасний випадок.
 • Все лікування буде оплочене страхова компанія КНЯЖА без Ваших витрат за кордоном при страховому випадку.
 • Вас не оштрафує поліція за кордоном, якщо будете мати при собі туристичну страховку.

Багато хто вважає, що страховка може бути сама проста для перетину кордону та беруть урізаний дешевий варіант, там є франшиза, це та сума, яку треба буде оплатити в будь-якому випадку при настанні страхової події. Але така позиція тільки частковообгрунтована. Уявіть ситуацію, коли за кордоном необхідно зробити серйозну операцію по показниках стану здоров’я, ДТП, різке захворювання або навіть апендицит. У будь-якій розвиненій країні світу прийом лікаря коштує мінімум 100-150 доларів, а операція може бути дуже дорогою.

По-перше, не кожен має таку суму грошей із собою. По-друге, досить невелика вартість страховки захистить Вас від 30 000 до 60 000 доларів. Сума залежить від країни поїздки та Вашого особистого вибору. Погодьтеся, маючи такий захист, можна не турбуватися, що не вистачить грошей на лікування.

Онлайн страховка КНЯЖА за кордон

Ви все ж вирішили купити онлайн страховка КНЯЖА за кордон? Її оформлення займе всього 10 хвилин, готовий варіант страховки Ви отримаєте в електронному вигляді на пошту або месенджер.

Страховка для виїзду за кордон купується онлайн, для цього необхідні фотографії документів:

 • закордонний паспорт;
 • код ІПН (ідентифікаційний).

Далі вказуєте терміни поїздки (дату виїзду і дату приїзду назад), страховку також можна оформити на рік з перериванням або одноразову.

Якщо оформляти одноразову туристична страховка, то в момент виїзду з України вона почне свою дію, а в момент приїзду назад – завершиться. Всі подальші поїздки більше покриватися не будуть.

У разі оформлення річної переривчастої Ви зможете багато разів відвідати іншу країну (кількість днів перебування за кордоном вказуються в договорі). Але при такому страхуванні мінімальний термін поїздки – 30 днів.
  Як використовувати поліс КНЯЖА за кордоном

  ТУРИСТИЧНА СТРАХОВКА

  У будь-якій країні світу в нас є можливість організувати медичну допомогу з урахуванням специфіки медицини по полісу КНЯЖА за кордоном.

  Цілодобовий контакт-центр працює над організацією виконання заявок на допомогу від клієнтів. Зв’язок з кол-центром можливий через Вайбер чи електронну пошту. Є два способа скористатись страховка КНЯЖА:

  1. Контакт-центр 24/7 організовує допомогу в місці подорожування туристів;
  2. Турист самостійно оплачує послуги медичного закладу, бере всі документи, квитанції (обов’язково!) і впродовж 3 днів після повернення на Україну надає документи в найближче відділення страхової компанії КНЯЖА для відшкодування вартості отриманих послуг.

  Звичайно, перший пункт набагато зручніший для туристів, адже мінімальна вартість констультації лікаря в Європі, наприклад, 100-150 євро, ця сума може і не бути при собі в подорожі.

  В цілому туристична страховка це Комплексний захист під час поїздки за межі України.

   

  Подорожуйте  безпечно разом із Вашою страхова компанія КНЯЖА!!!

  Share this post

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Optimized with PageSpeed Ninja