Страховка для вiзи

Страховка для вiзи

Страховка для вiзи

Страховка для візи в Польщу

Страховка для візи в Польщу

Польща –найпопулярніша країна, куди їдуть українці на роботу або навчання, але якщо строк перебування в цій країні більше ніж 90 днів – потрібна віза. Страхова компанія КНЯЖА одна із тих, страховка для візи в Польщу якої приймають посольства і консульства. Для подачі документів в візовий центр Польщі серед інших документів потрібна страховка для виїзду за кордон і обов’язковооригінал квитанції про сплату договору страхування. Без квитанції документи на подачу для візи приймати не будуть. Це може бути як банківська квитанція з мокрою печаткою, так і чек з терміналу Приватбанка. Якщо Ви бажаєте оплатити вартість страховка для візи КНЯЖА через Приват24 – це можливо, треба роздрукувати цю квитанцію або за 16-значним кодом квитанції витягнути її копію в терміналі Приватбанка.

Заповніть форму зворотнього зв’язку і ми розкажемо, як це зробити!
  Ціна страховки під візу в Польщу

  Ціна страховки під візу в Польщу залежить від терміну перебування за кордоном,  будь-яка страховка для візи КНЯЖА виписується терміном дії рік настрок перебування в Польщі від 30 днів до року.

  Термін страховки Строк перебування за кордоном Вартість
  рік 30 300
  рік 45 350
  рік 60 400
  рік 90 460
  рік 100 500
  рік 120 550
  рік 180 640
  рік 200 680
  рік 210 700
  рік 270 860
  рік 300 980
  рік рік 1120

  Слід зауважити, що ціни вказані для віку від 6 до 64 років, для інших вікових категорій ціна страховки під візу в Польщу буде із урахуванням підвищуючого коефіцієнта.

  Страховка для візи в Польщу від КНЯЖА укладається на суму 30 тисяч євро та відповідає всім вимогам візового центру.

  Річна страховка КНЯЖА під студентську візу

  Для студентів, які навчаються в Європі, обов’язковою умовою є відкриття візи, і, відповідно, необхідна річна страховка  КНЯЖА під студентську візу.

  Умови стандартні – покриття не менше 30 тисяч євро, франшиза не більше 150 євро.

  Франшиза – це та частина, яку в любому випадку прийдеться доплачувати, якщо користуватися страховкою.

  Страховка КНЯЖА під студентську візу має бути оформлена на термін 365/365 днів перебування за кордоном, якщо зробити страховку з меншим терміном перебування – просто не відкриють візу в Польщу.

  Досвід показав, що із 20 застрахованих 19 студентів користуються страховкою хоча б один раз в році. Раджу включати ще опцію «нещасний випадок» до страховки КНЯЖА під студентську візу, адже протягом цілого року Ваша дитина буде за кордоном, далеко від Вас, тому дуже важливо, щоб хтось допоміг, проконсультував, підказав, куди звертатися. Все це можливо з КНЯЖА. Крім того, організація допомоги можлива 24/7, тобто Контакт-центр КНЯЖА завжди готовий прийняти дзвінок за номером на Вайбер і направити пацієнта в найближчий лікувальний заклад.

  Страховка для виїзду за кордон– які необхідні документи

  Пакет документів аналогічний для оформлення страховка для виїзду за кордон по безвізуКНЯЖА.

  Ідентифікаційний код та закордонний паспорт – це все, що необхідно, щоб оформити страховка КНЯЖА під візу.

  Якщо страховка КНЯЖА під візу потрібна для дитини до 18  років – потрібен ідентифікаційний код та закордонний паспорт одного з батьків або опікуна та закордонний паспорт дитини.

  Наші спеціалісти допоможуть визначити строк, з якого необхідно робити поліс страхування, в 90% випадках клієнти не можуть самі визначити необхідну дату.

  Share this post

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Optimized with PageSpeed Ninja