Пільги на поліс страхування авто

компанія княжа

Пільги на поліс страхування авто

Пільги на поліс страхування авто

страхування авто

До пільговиків по оформленню поліса страхування ОСАГО відносяться пенсіонери, учасники війни, особи з інвалідністю 2 групи, люди, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Не на всі транспортні засобів розповсюджується знижка, пільга розповсюджується: легкові автомобілі об’ємом двигуна до 2500 куб. см включно, а також мотоцикли. Поліс страхування ОСАГО щодо іншихкатегорій транспортних засобів оформляють за повною вартістю, вартість страховки на авто для всіх однакова.

Страховка на причіп для пенсіонерів

В зв’язку з тим, що причіп не відноситься до переліку транспорта, на який розповсюджується знижка, страховка на причіп для пенсіонерів оформляється на загальних підставах, ціна страховки на авто для пенсіонерів складає сто відсотків вартості, пільги по поліс страхування ОСАГО на причіп немає.
  Скільки коштує поліс страхування ОСАГО для учасників бойових дій

  В останній час достатньо часто виникає питання скільки коштує полісстрахування ОСАГО для учасників бойових дій.

  Цій категорії пільговиків поліс не потрібен в разі використання ОСОБИСТО ним ВЛАСНОГО автомобіля, власне, техпаспорт повинен бути оформлений виключно на пільговика.В разі, коли автомобілем користується будь-хто, крім УБД– поліс ОСАГО повинен бутиоформлений на загальних підставах.

  Ціна страховки на авто для пенсіонерів

  страховки на авто

  Пільгою 50% від вартості цінастраховки на автоможуть користуватися пенсіонери України, учасники війни, інваліди 2-ї групи, особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (1,2 категорії). Пільги НЕ СУМУЮТЬСЯ, тобто людина має знижку п’ятдесят відсотків за однією пільгою, якщо їх є декілька.

  Загальне правило для всіх категорій пільговиків: людина, яка користується пільгою, повинна ОСОБИСТО керувати ВЛАСНИМ автомобілем, тобто техпаспорт повинен бути оформлений на пільговика. Якщо до керування допущені інші особи без присутності власника – ціна страховки на авто для пенсіонерів має бути по повній вартості (умова «будь-який водій на законних підставах»).

  Якщо в момент аварії  винуватець ДТП керував транспортним засобом з пільговим полісом, але він не являється пільговиком, власником автомобіля – з суми відшкодування вираховується половина, інші 50% винуватець погашає потерпілому за власний кошт.

  ДТП за участю учасників бойових дій

  страховка авто 1

  В разі дорожньо-транспортної пригоди за участю УБД, в якого немає полісу страхування ОСАГО, треба викликати представників поліції незалежно від розміру збитку. Оформляється аварія згідно протоколу Національної поліції. Якщо УБД без полісу являється винуватцем вдорожньо-транспортній пригоді, то постраждалий подає документи для вішкодування впродовж 3 днів в Моторно-транспортне бюро Ураїни за посиланням

  http://www.mtsbu.ua/ua/for_consumers/112814/

  Подається 2 документи –  заява про дорожньо-транспортну подію та заява про страхове відшкодування. Є електронна пошта для листування, оригінали надсилаються поштою.

  Співробітники Моторки призначають експерта для огляду автомобіля і складання оцінки вартості ремонту. Виплата відшкодування буде після рішення суду, який повинен визнати, хто являється винуватцем аварії. Строк до 90 днів після надання копії рішення суду.

  Документи для оформлення поліса страхування для пільговиків

  До переліку документів, які потрібні для оформлення поліса без знижки (техпаспорт, посвідчення водія або паспорт, ідентифікаційний код), додається документ, який підтверджує право людини на пільгу – пенсійне посвідчення, посвідчення УБД, учасника війни, інвалідності 2 групи, посвідка людей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

  Share this post

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


  Optimized with PageSpeed Ninja