Збільшення відповідальності за полісом страхування ОСАГО Україна

страховка авто

Збільшення відповідальності за полісом страхування ОСАГО Україна

украина

Більшість власників автомобілів купляють обов’язкову страховку на авто – поліс страхування ОСАГО Україна. Він покриває збиток максимум 130 тис грн постраждалим особам в ДТП, винуватець ремонтує свій автомобіль за власний рахунок. Цеможе бути катастрофічно мало для ремонта нового автомобіля, особливо якщо аварія серйозна.

А чи знали Ви, що суму, яку може виплатити страхова компанія Княжа за полісом ОСАГОвласникупошкодженогоавтомобіля в ДТП, можна збільшити?

Цестосується ВСІХ транспортних засобів, ціна залежить від їх категорії (легкові, вантажні, автобуси, причепи).

Актуальне це питання для ДТП з декількома постраждалими, коли 130 тисяч не достатньо для покриття збитків всіх учасників або коли пошкоджений автомобіль дорогий, і, відповідно, вартість ремонту висока.

Розрахунок ціни страховки на авто страхова компанія Княжа

                Для легковиків ціна поліса додаткової відповідальності на авто:

Додатковий ліміт, тис грн 50 75 100 150 200 500 750
Річний платіж, грн 120 180 200 270 310 725 900

 

Страхування вантажівок

                Для поліса страхування ОСАГО вантажівок ціни на додаткову відповідальність:

Додатковий ліміт, тис грн 50 75 100 150 200 500 750
Річний платіж, грн 375 525 650 825 1000 1500 1875

 

Додатковий ліміт – це гроші, які страхова компанія Княжа може виплатити власнику постраждалого в ДТП автомобіля, якщо вартість ремонту перевищує 130 тисяч, які покриваються полісом ОСАГО.

Якщо обрати додаткову страховку на 100 тис, то загальна відповідальність власника поліса страхування ОСАГО буде 230 тис.

Як оформити страховку на авто?

компанія княжа 1

Оформити страховку на авто додаткову відповідальність можна в будь-який момент дії поліса ОСАГО Україна, вони діють одночасно, причому платіж буде сталий (з таблиці), навіть якщо купувати її  пізніше.

Є особливість – договір додаткової відповідальності закінчує дію разом з полісом ОСАГО, тобто діють договори одночасно.

Які документи потрібні для оформлення страховки?

                Для оформлення страховки необхідно підготувати посвідчення водія або паспорт, ідентифікаційний код, техпаспорт на автомобіль.

Можливо кинути фотографії документів на Вайбер, Телеграм або будь-який зручний месенджер, тоді Вам не треба буде чекати в офісі, поки наші менеджери підготують поліс страхування ОСАГО. Також це дуже зручно для оформлення договору ОСАГО і додаткової відповідальності онлайн. В цьому випадку Ви отримуєте поліс страхування ОСАГО і додаткової відповідальності на свою електронну пошту або Вайбер впродовж 10 хвилин після оплати.

Електронний поліс ОСАГО онлайн можна оформити в будь-який день тижня, навіть в неробочий час, миттєво отримавши дійсний поліс в електронному вигляді. Електронний поліс ОСАГО має QR-код, за допомогою смартфона можна одразу перевірити його чинність.

Це надзвичайно зручно в нашій електронній сучасності, адже оплату за договором також можна здійснити онлайн.

Як отримати відшкодування за додатковим полісом?

страховки на авто

Процедура оформлення заяви на відшкодування за додатковим полісом відповідальності аналогічна з договором страхування ОСАГО.

Власник пошкодженого автомобіля звертається в страхову компанію винуватця ДТП. Документи, які необхідно мати з собою: техпаспорт, посвідчення водія, паспорт, ідентифікаційний код, поліс ОСАГО, а також надати для огляду пошкоджений автомобіль. Співробітник страхової компанії зробить огляд авто, сфотографує пошкодження та впродовж приблизно тижня або 10 днів повідомить розрахункову суму, яку страхова компанія може заплатити власнику авто.

Виплата коштів відбувається за рішенням суду, який має визнати, хто являється винуватцем ДТП. Строк до 90 днів після надання копії рішення суду.

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Optimized with PageSpeed Ninja