Чинність полісу страхування

украина

Чинність полісу страхування

Як перевірити чинність поліс страхування ОСАГО

полис на авто

Достатньо велика кількість автолюбителів не підозрює, що можна перевірити поліс обов’язкового страхування – поліс ОСАГО чи Зеленої карти (ОСАГО за кордоном). Вся інформація про поліс страхування потрапляє до Моторно-Транспортного бюро України (МТСБУ) і є загальнодоступною.

Увага! Зелена карта має бути тільки в друкованомувигляді, на полі Корисна інформація повинен бутиQR-код та букво-цифрова комбінація латинських літер та цифр. Він генерується базою Моторно-Транспортного бюро України при внесенні інформації в систему. Цей код є підтвердженням внесення у базу МТСБУ інформації по вашим даними.

Необхідно перевіряти абсолютно всі дані – дату почату дії поліса, номерний знак автомобіля, коректність написання прізвища, імені, датинародження, адреси.

Дані по договору, вписаніуполіс страхування ОСАГО, виписаного вручну, повинні бути не пізніше 2 днів в базі Моторки. Друковані поліси, а також виписані вручну на кольорових бланках суворої звітності, мають однакову юридичну силу.

Наразі всі компанії переходять на електронний поліс ОСАГО, це зручно для клієнта в першу чергу. Поліс не обов’язково друкувати, достатньо його мати в смартфоні. На електронному полісі є QR-код, який дозволяє миттєво перевірити договір. Страхова компанія Княжа видає електронні поліси ОСАГО з серпня 2018 року, їх об’єм у порівнянні з паперовими постійно збільшується.

Посилання для перевірки поліса страхування ОСАГО

страхування ОСАГО

На сайті Моторного бюро є можливість перевірити чинність полісу за номером полісу або номерним знаком транспортного засобу за посиланням

https://cbd.mtibu.kiev.ua/MTSBU_Pages/Tree.aspx?autoauth=true

Пошук здійснюється завжди за даними всіх страхових компаній.

Коли Ви перевіряєте поліс страхування ОСАГОзгідно номерного знаку автомобіля, перейдіть на пункт «Визначити статус полісу внутрішнього страхування за номером транспортного засобу на задану дату», внесіть номерний знак в поле «Державний номер транспортного засобу», натисніть «Пошук» і система видасть результат, чи даний транспортний засіб має чинний поліс страхування, в разі натискання «Деталізація», то можна подивитися, у якій компаніі куплений договір страхування.

Коли Ви хочете перевірити статус полісу згідно номеру, перейдіть на пункт «Визначити статус полісу вну

страховка авто

трішнього страхування за його серією та номером на задану дату», в пункти «Серія полісу», «Номер полісу» внесіть серію, номер документу (написані вверху після надпису Поліс №), натисніть «Пошук», система видасть наявність полісу, в разі натискання «Деталізація», то можна побачити, у якій компаніі куплений договір страхування.

Посилання для перевірки поліс Зелена карта

Якщо Ви перевіряєте поліс страхування Зеленої карти (ОСАГО за кордоном), згідно номеру поліса, переходимо за посиланням, вносимо номер, система видає результат

https://gc.mtsbu.ua/MTSBU_Pages/Parameters/SearchParams.aspx?ParamsName=SearchGCStatusByNumber&autoauth=true

В разі перевірки поліса страхування Зеленої карти (ОСАГО за кордоном) за номерним знаком автомобіля переходимо за посиланням, вносимо номерний знак авто, система видає результат

https://gc.mtsbu.ua/MTSBU_Pages/Parameters/SearchParams.aspx?ParamsName=SearchGCStatusByRegNo&autoauth=true

Коли Ви хочете купити Зелену карту, поліс страхування ОСАГО – звертайтесь в офіс страхової компанії Княжа, тут завжди чинні поліси, які проходять будь-яку перевірку.

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Optimized with PageSpeed Ninja