Про компанiю

Княжа Vienna Insurance Group у Вінниці

Українська страхова компанія «Княжа Vienna Insurance Group» – це надійна та динамічна страхова компанія загальнонаціонального масштабу, яка працює на страховому ринку України з 1997 року, а з 2005 року – входить до складу потужної європейської фінансової структури Vienna Insurance Group.
ПрАТ «УСК «Княжа Vienna Insurance Group» є одним із лідерів у галузі класичного страхування на українському ринку. Компанія володіє унікальним досвідом професійної діяльності у сфері страхування, що дозволяє нам пропонувати індивідуальні страхові рішення та відмінний сервіс по всій Україні, завдяки потужній регіональній мережі та професійній команді у складі 26 дирекцій, більше 200 регіональних центрів, 720 співробітників та більше 900 агентів.

Компанія здійснює свою діяльність на підставі 31 ліцензії по обов’язковим та добровільним видам страхування. За допомогою страхового поліса, клієнти УСК «Княжа Vienna Insurance Group» отримують страховий захист і фінансову підтримку, яка допомагає їм долати фінансові труднощі і зберігати гідний рівень життя під час негараздів.

За 20 років своєї діяльності, Компанія здобула поважну репутацію та довіру понад мільйона клієнтів, щоденно максимізуючи рівень їх задоволеності, завдяки високій фінансовій надійності та гарантованому виконанню своїх зобов’язань. Лише за 2017 рік УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» зібрала 497,8 млн. грн. страхових платежів та виплатила 243,4 млн. грн. своїм клієнтам.

За три останніх роки роботи в Україні, ПрАТ «УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» забезпечила понад 112,8 млн. гривень надходжень до державного бюджету у вигляді податків та обов’язкових платежів. Зокрема, у 2016 році Компанією було сплачено 30,9 млн. грн податків, а у 2017 році – 30,5 млн. грн.

Штаб-квартира Vienna Insurance Group (м.Відень, Австрія)

Штаб-квартира Vienna Insurance Group (м.Відень, Австрія)

Гарантії якості та фінансової стабільності УСК «Княжа Вієнна Іншуренс Груп» надає Vienna Insurance Group, яка успішно працює на європейському страховому ринку з 1824 року. На сьогоднішній день, Vienna Insurance Group активно представлена в 25 країнах і є провідною страховою групою в Австрії, Центральній та Східній Європі, має бездоганну репутацію на страховому ринку. Більш 25 000 працівників у 50 компаніях Групи щодня забезпечують захист інтересів своїх клієнтів.

Як частина потужної міжнародної групи, Українська страхова компанія «Княжа Vienna Insurance Group» гарантує клієнтам високий рівень якості страхового захисту, професіоналізм та порядність, зручність та беззаперечне виконання своїх зобов’язань по виплатах страхових відшкодувань!

Optimized with PageSpeed Ninja