Автоцивiлка

89 main v1584378054

Автоцивiлка

Що таке страхування автомобіля поліс ОСАГО Україна?

Украина 1

Страхування автомобіля поліс ОСАГО – це обов’язковий вид страхування, без полісу ОСАГО транспортному засобу заборонено пересуватися дорогами загального призначення.

Поліс страхування ОСАГО зобов’язаний мати водій на кожний транспортний засіб, тому розглянемо,

Чи потрібен поліс страхування ОСАГО на причіп?

Так, тому що причіп – окремий транспортний засіб, тобто поліс страхування ОСАГО Україна необхідно мати на кожну одиницю транспорта, яка зареєстрована і на яку виданий техпаспорт.

Існує деяка кількість власників автомобілів, які купляють поліс страхуванняОСАГО і не розуміють механізму дії даного виду страхування, адже цей вид страхування не надає захисту на власний автомобіль.

В ДТП незалежно від кількості учасників хтось один або декілька є винуватцем. За полісом страхування ОСАГО страхова компанія винуватця ДТП виплачує кошти на ремонт постраждалим – як автомобілям, так і людям.

Яку суму може виплатити страхова компанія Княжа за полісом страхування ОСАГО?

страховка авто

Максимальна сума відшкодування, яку можевиплатитистраховакомпаніяКняжа на сьогоднішній день – страхова сумааболіміт– Двістішістдесяттисячгрн на здоров’я постраждалих людей, сто тридцять тисяч грн за мінусом франшизина ремонт пошкодженого автомобіля.

Що таке франшиза в полісі страхування ОСАГО?

Франшиза в полісі страхування ОСАГО – це стала сума, яку не виплачує страхова компанія, тобто винуватець ДТП доплачує цю суму постраждалому самостійно. На сьогодні франшиза складає 2600 грн або 0.

Поліс страхування ОСАГО з нульовою франшизою в Україні коштує дорожче, тому що в цьому випадку страхова компанія компенсує вартість ремонту постраждалій стороні повністю, а винуватець ДТП нічого не доплачує.

Якщо в Вашому полісі страхування ОСАГО в Україні є франшиза 2600 грн – це значить, що 2600 грн необхідно буде доплатити постраждалій стороні і відремонтувати свій автомобіль за власний рахунок.

Пам’ятайте, що наявність полісу страхуванняОСАГО – обов’язкова умова для водія, який керує автомобілем. Наявність страховки убезпечить Ваш гаманець від непередбачуваних витрат!

Захист власного автомобіля надають інші програми страхування автомобіля – КАСКО (вік автомобіля до 12 років), Доступний автозахист (вік автомобіля не має значення).

Чи покриває поліс страхування ОСАГО інше майно?

Якщо власник полісу страхування ОСАГО Україна пошкодив інше майно, не автомобіль – наприклад, електроопору або паркан, страхова компанія несе віповідальність за дії водія, оформлення ДТП обов’язково за протоколом поліції. Виплатавідшкодування за полісом страхування ОСАГО відбувається власнику пошкодженого майна.

Що робити в разі ДТП власникам полісу автоцивілки?

компанія княжа

В першу чергу необхідно зателефонувати в страхову компанію – телефон знаходите на полісі страхування ОСАГО, повідомляєте обставини ДТП, фотографуєте пошкодження обох автомобілів. Потім приймаєте рішення, яким чином оформити ДТП – через протокол поліції або європротоколдля незначних пошкоджень до 50 тис грн.

Впродовж 3 робочих днів після ДТП винуватець зобов’язаний написати заяву в свою страхову компанію і надати автомобіль для огляду. Необхідно мати з собою документи: техпаспорт, посвідчення водія, паспорт, ідентифікаційний код, поліс страхування ОСАГО, європротокол, якщо ДТП оформляли по ньому.

Страхова компанія Княжа має розгалужену мережу офісів, це наша перевага. Співробітники страхової компанії оглянуть автомобіль, сфотографують пошкодження, після цього винуватцю ДТП можна ремонтувати транспортний засіб.

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Optimized with PageSpeed Ninja