Купить Зеленую карту в Виннице| КНЯЖА Винница| Онлайн расчет
Контакт-центр 0-800-501-486 ЦілодобовоX
№ тел. ‎(098) 530-89-91
‎(093) 276-00-85
Viber (‎098) 530-89-91
Офіс (0432) 56-09-00

Зелена карта

Якщо Ви зібрались в подорож за кордон на автомобілі – Вам необхідно придбати поліс Зеленої карти. Це договір, який діє за принципом автоцивілки, але за кордоном. В разі, коли власник полісу Зеленої карти – винуватець ДТП, страхова компанія КНЯЖА оплатить збиток постраждалій стороні, коли постраждалий в ДТП – отримає компенсацію від страхової компанії винуватця.

Ціна залежить від країни подорожі, строку, на який Ви зібрались бути за кордоном та категорії транспортного засобу.

Договір буває двох видів за територією дії:

  1. Азербайджан, Білорусь, Молдова, Росія;
  2. Країни Європи (включає Азербайджан, Білорусь, Молдова, Росія).

Тобто якщо Вам потрібно їхати в Європу через Білорусь чи Молдову, достатньо купити договір з територією дії Європа, не треба купляти обидва.

Зелена карта має чітко визначені строки дії – 15 днів (мінімальний строк), 1,2,3 і т.д. місяців. Навіть якщо подорож буде тривати менше, ніж 15 днів, необхідно купити поліс з мінімальним строком дії.

Ціну на даний вид договорів встановлює МТСБУ (моторно-транспортне бюро України), вони для всіх компаній однакові, без пільг пенсіонерам, УБД та інвалідам.

Досить розповсюджене питання – чи можна купити Зелену карту на автомобілі на іноземних номерах? Віповідь – НІ! Це заборонено! Власники таких автомобілів куплять договір після перетину кордону України, ціни встановлені МТСБУ для власників авто, зареєстрованих в Україні.


В разі ДТП за кордоном необхідно:

  1. Повідомити поліцію і зафіксувати подію, отримати документи про
    ДТП.
  2. Сфотографувати місце події і пошкодження.
  3. Записати або сфотографувати документи протилежної сторони: водійське посвідчення, техпаспорт, поліс Зеленої карти.
  4. Якомога швидше повідомити страхову компанію про подію в разі вини в ДТП (при поверненні в Україну необхідно написати заяву про ДТП в найближчому офісі страхової компанії КНЯЖА).

При ДТП біла частина полісу (нижня, це копія) відділяється і віддається постраждалій стороні або з неї знімається ксерокопія, зелена є оригіналом, вона лишається.

Якщо в ДТП за кордоном постраждалий автомобіль — на українських номерах, необхідно дізнатися, яка страхова компанія займається відшкодуванням в Україні за компанію винуватця (компанія-кореспондент) і
подавати документи на виплату туди.

Документи, необхідні для оформлення полісу Зеленої карти:

  1. Посвідчення водія або закордонний паспорт
  2. Технічний паспорт на автомобіль.

Оформивши договір до виїзду за межі України, Ви зекономите свій час на кордоні, придбаєте гарантований захист Вашої відповідальності за кордоном.


Поделитесь с друзьями

Обратный звонок RedConnect